Descripción de la oferta.

Fecha de inicio: 23/04/2024
Fecha de fin: 08/05/2024
Provincia: LUGO

Descripción

PERSOAL DE ALBANELERÍA

Datos

Localidad de Ubicación del Puesto: LUGO(LUGO)

OFÉRTANSE DOUS POSTOS DE PERSOAL DE ALBANELERÍA (OFICIAIS DE SEGUNDA)PARA CONSTRUCCIÓN NO ÁMBITO DA PROVINCIA DE LUGO. CONTRATO INDEFINIDO.INCORPORACIÓN INMEDIATA. XORNADA COMPLETA. REQUISITOS QUE DEBEN DE CUMPRIR AS PERSOAS CANDIDATAS E QUE HAN DE FIGURAR NA SÚA DEMANDA DE EMPREGO: FORMACIÓN EN PREVENCIÓN DE RISCOS LABORAIS. PERMISO DE CONDUCIR B

OFICINA DE EMPREGO LUGO SUR . TEL.: 9821 828 691 (DE LUNS A VENRES DE 9:00 A 14:00 HORAS)

Nivel Profesional buscado

OFICIALES DE SEGUNDA

Permisos de conducir requeridos

B-AUTOMÓVIL <= 3.500 KG, ASIENTOS <=9, CON REMOLQUE <= 750 KG, Y TRICICLOS Y CUATRICICLOS DE MOTOR